DIŞ İKRAM HİZMETİ (CATERING)

Eğer siz de düzenlediğiniz etkinliklerde Gaziantep Tuğcan Hotel in tecrübesi, tarzı ve lezzetinden faydalanmak isterseniz, catering ekibimiz, davetinizi düzenlediğiniz her yerde, başlangıcından sonuna kadar özel günlerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyacaktır. Profesyonel ekibimiz tüm detaylarla ilgilenirken, size düşen sadece misafirlerinizle hoş vakit geçirmek.

Mevcut menülerimizden seçim yapmak ya da sadece size özel bir menü oluşturmak aşamasında deneyimli şeflerimiz sizinle olacaktır. 20-250 kişilik oturmalı akşam yemekleri veya 500 kişiye kadar olan resepsiyonlarınızda sizin tercih ettiğiniz herhangi bir yerde; kırda doğada da, yönetim kurulunuzu yeni genel merkezinizde ağırladığınızda ya da etkilemeye çalıştığınız önemli müşterileriniz olduğunda ekibimiz hizmetinizdedir.

Lezzet, kalite ve detaylardan ödün vermemeyi kapsayan kusursuz servis taahhütümüz ve işinin ehli ekibimiz misafirlerinizin sadece etkilenmesini değil aynı zamanda organizasyonunuzdan sonsuz keyif almalarını da sağlayacaktır. Bundan sonraki ikramlarınızda bırakın detaylarla Tuğcan uğraşsın, siz sadece başarınızın tadını çıkarın.